profil firmy

Rozhodli jste se stavět a hledáte pomoc při realizaci Vaší stavby?
My Vám rádi pomůžeme.
Starosti se svou stavbou přenechte nám.

INREPO s.r.o.

Stavební společnost působící na trhu letos již 24. rokem, byla založena v září 1998. Jejím jednatelem a majitelem je ing. Martin Jeřábek, který v letech 1983 až 1987 absolvoval ČVÚT-Fakultu stavební v Praze, a od roku 1994 je držitelem Osvědčení o autorizaci.

Svou velikostí se jedná o menší stavební firmu rodinného charakteru. Díky minimálním režijním nákladům si může dovolit poskytnout zákazníkovi zajímavou nabídkovou cenu. Orientuje se zejména na novostavby rodinných domů, rekonstrukce starších objektů, bytů a kancelářských prostor. Stavby realizuje převážně v Praze a jejím blízkém okolí. Stavební práce provádí většinou formou „na klíč“, aby měl stavebník co nejméně starostí. Zakázky realizuje především svými pracovníky, a dále potom dlouhodobě spolupracuje i s širokým okruhem subdodavatelů na specializované profese. Od roku 2009 je stavební společnost registrovaným odborným dodavatelem v dotačním programu ZELENÁ ÚSPORÁM.

Zásadně preferuje smluvní vztah přímo s koncovým zákazníkem a přebírá tím za provedenou práci kompletní záruku, po dobu minimálně 36 měsíců od předání stavby. Hlavní důraz klade na slušné a korektní jednání, kvalitu stavebních prací a dodržování smluvních termínů dokončení díla. Individuálním přístupem se snaží realizovat všechny specifické požadavky na provedení stavby. Mezi její stálé a významné zákazníky patří již přes 20 let Miro a Katka Žbirkovi