Hodnocení zákazníků – technický dozor stavby

Hodnocení od zákazníků, pro které dělala firma INREPO technický dozor stavby.

Rekonstrukce rodinného domu, Praha 6-Dejvice, ul. Starého

„Poslechnout doporučení známého a požádat pana Jeřábka o zajištění služeb technického dozoru bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem během rekonstrukce našeho rodinného domu učinil. Díky praktickým zkušenostem nabytým ve vlastní stavební společnosti se pan Jeřábek brzy z čistě kontrolní role posunul i do role konzultanta. Díky tomu jsme nejen udrželi velmi vysokou úroveň kvality všech prováděných prací a uhlídali při tom rozpočet v rozumných mezích, ale také často ve shodě se stavební firmou nalezli nová praktičtější či úspornější řešení nebo další potenciální dodavatele dílčích prací a materiálů. Vysoká profesionalita a přitom velmi otevřené a přátelské vystupování pana Jeřábka jsou jen dalšími důvody, proč ho mohu s klidným svědomím doporučit každému, kdo si uvědomuje důležitost technického dozoru na stavbě a záleží mu na maximální kvalitě výsledku.“

Novostavba rodinného domu, Hovorčovice

Rozhodli jsme se postavit si dům. Svépomoci. Potřebovali jsme sehnat stavební dozor, který by dohlížel na správnost provedení jednotlivých postupů. Přes internet jsme si našli asi 4 adepty. Každá další schůzka byla horší než ta předchozí. Až jsme šli na schůzku s panem Jeřábkem. Už od první vteřiny velmi milý člověk. Po pár minutách jsme se dohodli, že bude dozorovat naši stavbu. Veškeré naše kroky jsme s ním konzultovali a byl nám vždy nápomocen poradit, a pokud bylo potřeba, pokaždé také ochotně dorazil na stavbu. Pár věcí jsme si v domě dělat sami nechtěli a když jsme sháněli řemeslníky a nemohli jsme žádné sehnat, zařídil to tak, aby k nám na stavbu mohli dorazit jeho zaměstnanci, i přesto, že byli vytíženi svými zakázkami.

Od začátku do konce stavby našeho domu jsme ani na chvilku nelitovali, že jsme si jako stavební dozor vybrali pana Jeřábka. Naopak bylo skvělé vědět, že máme za zády někoho tak zkušeného v oboru, kdo je ochoten nám vždy pomoci a poradit.

Pokud tedy někdo hledáte kvalitní a zkušený stavební dozor, pana Jeřábka můžeme velice rádi doporučit.
Zbyněk a Zuzana Češpivovi
Hovorčovice