Hodnocení zákazníků – realizace stavby

Hodnocení od zákazníků, pro které firma INREPO realizovala stavbu.

S firmou INREPO máme ty nejlepší zkušenosti již dvě desítky let. Realizovali jsme s nimi rekonstrukci několika bytů i dvou rodinných domů a vždy k plné spokojenosti. Pan inženýr Martin Jeřábek dokázal splnit každé naše přání, byť se jevilo jako obtížně uskutečnitelné. Děkujeme jemu i jeho spolupracovníkům, zejména Janovi Holickému, ale i dalším za mnohaletou spolupráci, která rozhodně nekončí. Firma Inrepo má navíc spolehlivé partnery ve všech oblastech řemesel se kterými kooperuje dle potřeby.
ing. Kateřina Žbirková

Novostavba rodinného domu na klíč, Praha 14-Kyje, Kališťská ul.

Společnost Inrepo můžeme každému vřele doporučit. Jednatel společnosti Martin Jeřábek je profesionál, který pro svého zákazníka udělá vše možné i nemožné. Už na základě první schůzky jsme byli rozhodnuti, že stavět náš dům chceme právě s ním a realizace nám potvrdila, že jsme se rozhodli správně. Naplno se nám věnoval po celou dobu spolupráce, a to vždy k naší plné spokojenosti. Vše, na čem jsem se dohodli, bylo vždy z jeho strany dodrženo a těžko hledat, za co by bylo možné jej kritizovat.
Naopak. Martin Jeřábek se do projektu ihned naplno zapojil, jako by snad dům stavěl sám pro sebe. Na základě jeho doporučení jsme optimalizovali projekt jak po stránce stavebně-technické, tak i finanční. Vlastní stavba domu probíhala od podzimu 2021 do září 2022, tedy v období, kdy ceny stavebních materiálů zdražovaly o desítky procent a často byl problém je vůbec sehnat. Martin Jeřábek se vždy dokázal s problémy vypořádat a dodržel jak schválený rozpočet, tak i časový harmonogram.
Na závěr nám nezbývá nic jiného než Martinu Jeřábkovi, stavbyvedoucímu Janu Holickému a všem dalším zaměstnancům společnosti poděkovat za výborně odvedenou práci.
Tomáš a Veronika Hemzovi

Novostavba rodinného domu, Dolní Jirčany

Společnost Inrepo jsme si vybrali na základě osobní známosti pana Jeřábka. Pokud bychom hledali jen podle ceny, našli bychom někoho levnějšího, ale pro realizaci životní investice pro nás byly důležitějšími parametry spolehlivost, pečlivost a kvalita. Přestože jsem technicky založený a snad i trochu manuálně zručný, do stavby domu bych se svépomocí nepustil. Co mi ale šlo, byly časté návštěvy stavby a promýšlení různých funkčních detailů. Z toho důvodu také v průběhu výstavby došlo ke změně některých požadavků, které si někdy vyžadovaly i drobné přestavby. Zde se vždy projevila vstřícnost pana Jeřábka i jeho kolegů, kdy jsme se na všem operativně dohodli. Je jasné, že při výstavbě rodinného domu nalezne puntičkář jako já pár nevyhovujících detailů, ale páni stavaři je vždy bez řečí opravili. Celá výstavba, od prvního kopnutí až po nastěhování, trvala zhruba 14 měsíců, což je skoro zázrak. Velkou pochvalou pro firmu Inrepo, Martina Jeřábka a Honzu Holického je můj rozhovor s jedním z nových sousedů, který má stavební firmu a postup prací průběžně kontroloval, až se ho manželka ptala, zda si jej platíme jako stavební dozor. Řekl mi, že musí svou konkurenci pochválit za kvalitu odvedené práce. Největším ohodnocením však je naše spokojenost, která trvá již dva roky. Martine, Honzo, Inrepo, děkujeme.

Rekonstrukce RD – Dolní Počernice

Vysoce profesionální přístup – termíny dodrženy, ochotně a okamžitě řešeny všechny překážky rekonstrukce, velkým plusem byla podrobná kalkulace s jasným vyznačením nejistých a potenciálně problémovějších částí rekonstrukce, které se budou řešit za pochodu, velmi slušné a konstruktivní jednání všech zůčastněných na stavbě a to i směrem ke všem sousedům kolem stavby. Požadované detaily kvalitně zpracovány, pochvala zazněla několikrát i od architektů z A1architects.
Takto jsem si spolupráci se stavební firmou Inrepo představoval.
Mohu jen doporučit

Rekonstrukce rodinného domu, Praha 5 – Slivenec

S realizací projektu jsme mimořádně spokojeni, vzniklo velmi kvalitní dílo. Na kvalitě si dala firma opravdu hodně záležet.
S cenou nebyl žádný problém, termíny byly do značné míry ovlivněny subdodavateli (a protože na některých konkrétních jsme jako investoři trvali, šlo zpoždění většinou za investorem).
Žádné větší závady, které by šly za stavební firmou, se neobjevily. I tam, kde závady od subdodavatelů byly (žaluzie, vrata, atd.) se firma snažila maximálně vstřícně napomoci řešení.
Celkový výsledek je opravdu skvělý. Na druhé straně je nutno uznat, že koordinace s (našimi) subdodavateli byla obtížná a občas jsme se museli do ní vložit, abychom věci urychlili.
Je tu již druhá kompletní rekonstrukce domu, kterou jsme s dodavatelem realizovali. Nebáli bychom se pustit se do třetí. To asi hovoří za vše.

Novostavba rodinného domu, Jirny

S firmou Inrepo pana ing. Martina Jeřábka jsme byli spokojeni a mohu ji doporučit.
Samozřejmě, že stavbu provázeli ostré výměny názoru na tu nebo onu prováděnou činnost, ale Martin J tyto problémy vždy vyřešil s klidem jemu vlastním a ke spokojenosti mě jako zákazníka.

Rekonstrukce rodinného domu, Jahodnice

Realizační firmu doporučuji po všech stránkách – kvalitu, vstřícnost, celkové jednání, dodržování nabídkových cen a plnění termínů. Spokojenost na jedničku s hvězdičkou.

Novostavba rodinného domu, Holyně

Plná spokojenost, stavba probíhala hladce během jednoho roku, kvalita bez problémů, řada vylepšení oproti původnímu projektu, operativní problémy řešeny rychle a k naší spokojenosti, velice oceňuji seriózní a vstřícný přístup firmy, f. INREPO můžu vřele doporučit.
Petr Hubený

Novostavba rodinného domu, Roztoky u Prahy

Firma INREPO nastupovala na stavbu az jako druha, protoze prvni vyberove rizeni vyhrala firma jina (firma INREPO byla zdrazsi). Zatimco s prvni firmou jsme byli zcela nespokojeni a skoncili jsme u soudu, s firmou pana Jerabka jsme byli zcela spokojeni. Problemy na stavbe jsou vzdy, ale pan Jerabek se k nim vzdy postavil celem, komunikace byla bez problemu, a reseni nikdy nebylo kompromisem, ale vzdy k nasi spokojenosti!

Rekonstrukce rodinného domu, Praha – Komořany

Realizační firmu INREPO mohu doporučit. Při spolupráci s touto firmou jsme se setkali s profesionálním jednáním, kvalitně odvedenou prací, vstřícností k drobným neplánovaným úpravám a změnám, 100% spolehlivostí = maximální spokojenost.

Novostavba rodinného domu, Stará Boleslav

Stavba probehla k nasi plne spokojenosi, firmu mohu rozhodne doporucit.
Jaroslav Fuka

Novostavba rodinného domu, Radotín

S firmou INREPO jsme byli spokojeni a můžeme ji určitě doporučit. Vzhledem k tomu, jaké hororové příběhy jsme slyšeli od známých o jejich stavbách, jsme rádi, že naše zkušenost taková rozhodně nebyla.
Již více než rok bydlíme v novém domě a jsme s ním spokojeni.
I po dokončení stavby máme s firmou velmi dobré vztahy. Drobné problémy, které se objevily, INREPO vstřícně řeší.
Tomáš Hůlek

Novostavba rodinného domu, Beroun

Po našich zkušenostech s několika stavebními „firmami“ nás firma ing. Martina Jeřábka mile překvapila. Na každé stavbě se vždy vyskytne nějaký problém, změna aj.. INREPO, vždy společně s námi, vše v klidu a k naší spokojenosti řešila a navrhovala způsoby k vyřešení daného stavu. Nebylo potřeba velkého papírování , ale drželo se slovo navzájem a co se dohodlo , to platilo. Budeme-li v budoucnu řešit nějakou další stavbu, rekonstrukci tak první koho oslovíme bude ing. Martin Jeřábek a jeho firma. Prostě spokojenost, díky.

Novostavba rodinného domu, Statenice

S odvedenou práci, kvalitou, termíny jsme byli naprosto spokojeni. Inrepo vřele doporučím .
Tomáš Brezina

Rekonstrukce bytu, Praha 1

Celkové hodnocení lze kategorizovat v nejvyšší třídě a to ve všech případech, kldy jsem stavební firmu ing. Jeřábka využil. Pro trvale vynikající výsledky a kvalitu odevzdané práce budu se na tuto firmu jako majitel nemovitostí obracet i nadále.

Novostavba řadového rodinného domu, Praha 8

S firmou pana Jeřábka jsem byl spokojen, solidní firma.

Rekonstrukce rodinného domu, Radotín

ednalo se o rozšíření a nástavbu rodinného domu. Celá rekonstrukce proběhla v dohodnutém termínu a v maximální kvalitě – a to i přesto, že v průběhu výstavby jsme společně řešili celou řadu změn a vylepšení.
Všechny práce probíhaly tak, aby část domu byla stále obyvatelná. Na pracovníky společnosti Inrepo bylo spolehnutí, jejich přístup byl profesionální v každém ohledu. Pracovali zcela samostatně a získali si moji důvěru.
Společnost Inrepo doporučuji jak z hlediska odpovědnosti, odbornosti a kvality práce, tak i z hlediska cen.
Na ing. M. Jeřábka se v případě potřeby rád obrátím.
Ing. Jaroslav LANG