Hodnocení od zákazníků

Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 31.10.2017

S firmou Inrepo pana ing. Martina Jeřábka jsme byli spokojeni a mohu ji doporučit.
Samozřejmě, že stavbu provázeli ostré výměny názoru na tu nebo onu prováděnou činnost, ale Martin J tyto problémy vždy vyřešil s klidem jemu vlastním a ke spokojenosti mě jako zákazníka.

Novostavba rodinného domu, Jirny
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 19.02.2017

Realizační firmu INREPO mohu doporučit. Při spolupráci s touto firmou jsme se setkali s profesionálním jednáním, kvalitně odvedenou prací, vstřícností k drobným neplánovaným úpravám a změnám, 100% spolehlivostí = maximální spokojenost.

Rekonstrukce rodinného domu, Praha - Komořany - ul. Okružní
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 18.01.2017

Celkové hodnocení lze kategorizovat v nejvyšší třídě a to ve všech případech, kldy jsem stavební firmu ing. Jeřábka využil. Pro trvale vynikající výsledky a kvalitu odevzdané práce budu se na tuto firmu jako majitel nemovitostí obracet i nadále.

Rekonstrukce bytu, Praha 1 - ulice Široká
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 18.01.2017

S firmou pana Jeřábka jsem byl spokojen,solidní firma.

Novostavba řadového rodinného domu, Praha - ul. Přemyšlenská
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 08.01.2017

Realizační firmu doporučuji po všech stránkách - kvalitu, vstřícnost, celkové jednání, dodržování nabídkových cen a plnění termínů. Spokojenost na jedničku s hvězdičkou.

Rekonstrukce rodinného domu, Jahodnice
Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 08.01.2017

S realizací projektu jsme mimořádně spokojeni, vzniklo velmi kvalitní dílo. Na kvalitě si dala firma opravdu hodně záležet.
S cenou nebyl žádný problém, termíny byly do značné míry ovlivněny subdodavateli (a protože na některých konkrétních jsme jako investoři trvali, šlo zpoždění většinou za investorem).
Žádné větší závady, které by šly za stavební firmou, se neobjevily. I tam, kde závady od subdodavatelů byly (žaluzie, vrata, atd.) se firma snažila maximálně vstřícně napomoci řešení.
Celkový výsledek je opravdu skvělý. Na druhé straně je nutno uznat, že koordinace s (našimi) subdodavateli byla obtížná a občas jsme se museli do ní vložit, abychom věci urychlili.
Je tu již druhá kompletní rekonstrukce domu, kterou jsme s dodavatelem realizovali. Nebáli bychom se pustit se do třetí. To asi hovoří za vše.

Autor: Nepřihlášen (neověřeno)
Datum vytvoření: 02.04.2014

Jednalo se o rozšíření a nástavbu rodinného domu. Celá rekonstrukce proběhla v dohodnutém termínu a v maximální kvalitě - a to i přesto, že v průběhu výstavby jsme společně řešili celou řadu změn a vylepšení.
Všechny práce probíhaly tak, aby část domu byla stále obyvatelná. Na pracovníky společnosti Inrepo bylo spolehnutí, jejich přístup byl profesionální v každém ohledu. Pracovali zcela samostatně a získali si moji důvěru.
Společnost Inrepo doporučuji jak z hlediska odpovědnosti, odbornosti a kvality práce, tak i z hlediska cen.
Na ing. M. Jeřábka se v případě potřeby rád obrátím.
Ing. Jaroslav LANG

Rekonstrukce rodinného domu - Radotín, Radkovská
Autor: Anonym (neověřeno)
Datum vytvoření: 09.04.2013

Plná spokojenost, stavba probíhala hladce během jednoho roku, kvalita bez problémů, řada vylepšení oproti původnímu projektu, operativní problémy řešeny rychle a k naší spokojenosti, velice oceňuji seriózní a vstřícný přístup firmy, f. INREPO můžu vřele doporučit.
Petr Hubený

Novostavba rodinného domu, Holyně
Autor: Anonym (neověřeno)
Datum vytvoření: 04.03.2013

S firmou INREPO jsme byli spokojeni a můžeme ji určitě doporučit. Vzhledem k tomu, jaké hororové příběhy jsme slyšeli od známých o jejich stavbách, jsme rádi, že naše zkušenost taková rozhodně nebyla.
Již více než rok bydlíme v novém domě a jsme s ním spokojeni.
I po dokončení stavby máme s firmou velmi dobré vztahy. Drobné problémy, které se objevily, INREPO vstřícně řeší.
Tomáš Hůlek

Novostavba rodinného domu, Radotín
Autor: Anonym (neověřeno)
Datum vytvoření: 03.03.2013

Stavba probehla k nasi plne spokojenosi,firmu mohu rozhodne doporucit.
Jaroslav Fuka

Novostavba rodinného domu, Stará Boleslav

Stránky